Krótko: patronat – Andrzej Citowicz – In Time

Z przyjemnością ogłaszamy kolejny patronat Inner Soundtracks, tym razem nad nadchodzącym wielkimi krokami, nowym wydawnictwem gitarzysty i kompozytora Andrzeja Citowicza – polskiego muzyka z wieloletnim doświadczeniem, mającego na koncie współpracę z artystami z wielu państw i wytwórnią należącą do amerykańskiej kapeli Warrant.

Andrzej Citowicz to polski gitarzysta i kompozytor, obecnie mieszkajacy w Kairze. Własnie rozpoczął pracę na swoim nowym albumem In Time. Premiera płyty zapowiedziena jest na rok 2016. Citowicz wcześniej związany był z wytwórnią DownBoys Records (należąca do członków amerykańskiego zespołu Warrant), jak również udzielał się w międzynarodowym projekcie TACE.https://www.youtube.com/watch?v=NhXu-qKVsw8

Teraz Citowicz znów pracuje solo nad swoim kolejnym, instrumentalnym albumem. Płyta In Time ma przynieść całą masę melodyjnych riffów, power ballad oraz ducha hard rocka z końca lat 80tych.

Poniżej mały przedsmak In Time – fragment demo utworu The Gods of Love, po wstępnej produkcji. Sekcja rytmiczna to muzycy The Andrzej Citowicz Experience – basista Patryk Szymański oraz perkusista, klawiszowiec i producent Dirk Arnicke. Czekamy na więcej!